Herci (Bára Š, Jan A, Zdeňka B, Lenka Z)


Barbora Šabartová - skoro na mateřské dovolené

role: matka - Ras al Chajma, Editela - Deus ex offo, žena - Eéliška kolem

Ras al Chajma

Báro, co ty jako děláš v životě?
Bára: Já asi nějak hledám, co dělat, aby to nebylo blbé, aby to bylo prospěšné třeba i jiným než jen mně, no prostě, abych se za to nemusela stydět.

Báro, a co ty jako děláš ráda v životě?
Bára: Ráda jim, piju kafe, prokecávám se dnem a nocí, dívám se na dobře odvedenou práci, zkrátka asi nic jako zas tak prospěšného, no.

Báro, a jak by ses jako popsala, vosobně?
Bára: Asi jako beztvarou kouli plnou pokřivených zfrustrovaných společenských norem snažící se otravovat co nejméně lidí na světě.

Fotografie Barbory Š zde
Jan Aksamit - něco kolem telefonů... 

role: Richard (Můra), Karel (Mlejnek), gorril (Zvěstování Bohunce), ombudsman (Deus ex offo), číšník (Výhled na řeku Labe)


Deus ex offo
Honzo, co ty jako děláš v životě?
Honza: Něco jako kolem telefonů, telefonování, PQQ26, PQQ kolik? 26!

Honzo, a co ty jako děláš rád v životě?
Honza: Vařim, smažim, peču, griluju. Rád bych zkusil sous vide (pozn.: asi nějaká metoda na přípravu jídla, pro bližší informace kontaktujte Jana Aksamita), ale živit bych se tím nechtěl. Jo a taky piju. Tím bych se živit chtěl, ale všechny nejznámější likérky světa zatím moje CVčka vytrvale ignorují. Nicméně jsem slyšel, že pan Jacques Boisson - degustátor značek Courvoisier a Grand Marnier - půjde za 6 let do důchodu. Tak snad pak.

Honzo, a jak by ses jako popsal, vosobně?
Honza: Tak určitě takovej jako týpek, prostě tajemnej, ale né tak jako vobyčejně tajemnej, ale jako skrytě tajemnej...

Fotografie Jana A zde
Zdeňka Brychtová - ...ten smysl života...

role: telefonistka (Zvěstování Bohunce), Maruška (Asi ani zahrada), žena (Eéliška kolem), vypravěčka (Paní), dcéra (Ras al Chajma), Edita (Deus ex offo), Veveruška (Karkulka), Maruška (Výhled na řeku Labe)


Paní
Zdeňko, co ty jako děláš v životě?
Zdeňka: Asi tak nějak hledám ten smysl, jenže mi to zatim moc nejde. Vono taky ještě aby mi to šlo, když sem pořád v kontaktu s těma lidma, pořád s nima mluvim třeba přes telefon, nebo si s nima píšu ty e-maily, nebo s nima chodim na ty různý schůzky... Jo a taky šermuju a plavu, jo a běhám... no, třeba právě v tomhle bude ten smysl života, i když to asi...

Zdeňko, a co ty jako děláš ráda v životě?
Zdeňka: Třeba chodim ráda do lesa... a taky třeba ráda spim a ležim v posteli. A poslední dobou jsem úplně nejradši, když sem sama, nikdo mi netelefonuje, nebo nepíše ty e-maily. Už mě taky párkrát napadlo, že bych třeba vyhodila telefon a zrušila internet, jenže to by stejně ještě neznamenalo, že by mě ty lidi třeba někde nenašli a zase mi... Takže si zatim ten telfon a internet asi nechám.

Zdeňko, a jak by ses jako popsala, vosobně?
Zdeňka: Myslim, že sem asi docela v pohodě... jako fakt si myslim, že je se mnou docela sranda a že bejvám dost často veselá a mám i dobrou náladu, takže mě maj lidi asi rádi. A já je vlastně mám taky ráda, akorát prostě ne pořád a ne všechny, ale to je asi normální...

Fotografie Zdeňky B zdeLenka Záveská - ...prej divná princezna

role: delegátka (Buchty), vypravěčka (Buchty), Alenka (Levá ruka), Karkulka (Karkulka), lesní zvířata (Karkulka), Yveta (Mlejnek), slečna Agáta (Marmeláda), Barbora Škodová (Marmeláda), Alice z pekárny (Kámen III.), Zuzana (Žáby), matka (Opičí tlapa), Šárka (Zvěstování Bohunce), spolužačka (Výhled na řeku Labe) 


Lenko, co jako děláš v životě? 
Výhled na řeku Labe

Lenka: Pracuju v bance, mam na starosti finance, finance a firmy, finance a firmy a vztahy s firmama, s takovejma tema jako ne uplne nejvetsima, ale zase ne zas moc malejma. Vobcas jsou to i znamy firmy.

Lenko, a co ty jako děláš ráda v životě? 
Lenka: Momentalne ted asi nejvic rada hraju divadlo a hledam a zkousim a tapu a patram a taky se rada potkavam se zajimavymi, lehce silenymi  a tezce obohacujimi lidmi, pro coz je Divadlo Kamen idealnim mistem. Taky rada zpivam, ctu, spim, chovam kocky, cestuju do dalekejch i blizkejch zemi, tancim, maluju, skladam origami, valim se u vody, jezdim na inlajnech, koukam na serialy v puvodnim zneni s titulky, ridim auto, lovim kesky, navstevuju Beranec a zacinam rada hrat deskovy hry. No je toho hodne, no, moc toho nestiham, no.

Lenko, a jak bych se jako popsala, vosobně?
Lenka: Kdyz jsem pred trinacti nebo kolika rokama delala konkurz do Divadla Kamen, Petr M me popsal Kristyne S jako takovou jako princeznu. Kristyna hrozne chtela vedet, jak vypada princezna podle Petra M, tak mu rekla, at jako vezme me a ne nakou jinou uchazecku. Takze ji asi trochu vdecim za to, ze jsem v Kameni. Kazdopadne po par letech mi to oba vypraveli a Petr M mi rekl, ze teda navenek jako princezna jsem, ale vevnitr teda uplne ne, ze jsem proste takova divna princezna. A tak bych se teda asi popsala. Jako divna princezna.

Poznámka: Vona asi Lenka nerada odpovídá s diakritikou, proto je to tak...

Fotografie Lenky Z zde


Žádné komentáře:

Okomentovat

Pište, co hrdlo ráčí!