Herci (Dušan H, Kristýna S, Petr M, Helena M)


Dušan Hübl - ...zanechat po sobě stopu, smysluplnou

role: obhájce (Deus ex offo), divadelní recenzent, kamenný sběratel

Deus ex offo
Dušane, co ty jako děláš v životě?
Dušan: Možná častěji, než bych chtěl, kraviny. Ale z globálního průměru v tomto směru snad moc nevybočuji. Jenže okolí si jich bohužel většinou všimne a neopomene mi to připomenout. Někdy mi připíše i kraviny, které jsem neudělal já. Občas udělám i něco smysluplného, ale pak se musím hodně snažit, aby si toho někdo všiml. A odlišil to od mých kravin. Tak teď trochu přeháním, ale ne moc.

Dušane, a co ty jako děláš rád v životě?
Dušan: Všechno, co by se později mohlo jevit alespoň trochu smysluplně. Třeba věci kolem divadla? Někdy, snad...

Dušane, a jak by ses jako popsal vosobně?
Dušan: Jejda, to je těžký! Upřímně? Tak to je ještě těžší. Co třeba: člověk, který se snaží tady po sobě zanechat nějakou stopu, i když podmínky k tomu nikdy nebyly a nejsou právě ideální.

Fotografie Dušana H zde


Kristýna Suchá - ...žiju, hledám, tvořím...

role: dívka 2 (Kámen), dělnice 2 (Kámen), Róza (Kámen), skřítek Pusinka (Buchty), delegátka (Buchty), hospodyně (Ulice), Bohunka (Levá ruka), veverka (Karkulka), X (Můra), Yveta (Mlejnek), Marta (Marmeláda), domovnice (Kámen II), Markéta (Žáby), paní (Opičí tlapa), Bohunka (Zvěstování Bohunce), Maruška (Asi ani zahrada), žena (Eéliška kolem), Yvonna (Deus ex offo), spolužačka (Výhled na řeku Labe), fotografka


Karkulka
Kristýno, co ty jako děláš v životě?
Kristýna: Žiju. Pracuju. Miluju. Učim se. Hledám. Tvořím...


Kristýno, a co ty jako děláš ráda v životě?
Kristýna: Ráda dělám věci, které podle mě mají smysl. A přinášejí mi radost. Takže třeba ráda jím. Hodně ráda maluju, fotím, hraju v Kameni. Ráda piju víno, mlsám čokoládu, sportuju, stepuju, čtu, cestuju. Ráda dělám radost těm, které mám ráda. Taky jen tak v tichosti sedím a jen tak si jsem. Poslední dobou třeba dokonce ráda peču. A nejvíc jsem ráda, když jsem ráda.  

Kristýno, a jak by ses jako popsala vosobně? 
Kristýna: No prostě asi věčná bojovnice za pravdu a lepší svět. Nebo taky: malá, mrštná, chytrá, zvídavá…ale to už tak úplně nejsou moje slova.
  

Fotografie Kristýny S zde
Petr (Odo) Macháček - ...no, tak vodnář...

role: Robert (Kámen), delegát (Buchty), muž (Ulice), B (Konvice), muž (48 lepáků), Rostislav Levý (Marmeláda), otec (Opičí tlapa), muž (Eéliška kolem), detektiv (Deus ex offo), hudebník (Karkulka, Zvěstování Bohunce, Eéliška kolem), scénárista, režisér
Petře, co ty jako děláš v životě?
Petr: Divadlo hraju, no...


Petře, a co ty jako děláš rád v životě?
Petr: Divadlo, tenis, amatérsky hudbu, ... No, co ještě?


Petře, a jak by ses jako popsal vosobně?
Petr: No tak vodnář. Pro většinu věcí nepoužitelnej. Divadlo mě fakt zajímá, taky tenis, ... Jo, to už jsem... Mám skvělou ženu, tři děti, hola hej!


Fotografie Petra M zdeHelena Macháčková - ...brblající jedinec...

role: administrativa, kostýmy a výprava (Karkulka, Mlejnek, Mameláda, Kámen II, Žáby, Opičí tlapa, Zvěstování Bohunce, Paní, Ras al Chajma), fotografkaHeleno, co ty jako děláš v životě? 
Helena: Převážně různé administativně-organizační činnosti kolem divadla, vycházek po Praze a taky v rámci pětičlenné rodiny...

Heleno, a co ty jako děláš ráda v životě?
Helena: Zajímám se o dějiny umění, tedy především o dějiny architektury (domy, vily, kostely, kaple, paláce, divadla, banky, mosty apod.) Prostě různé stavby a taky ruiny (ty jsou vůbec nejlepší) v různých širších souvislostech... 

Heleno, a jak by ses jako popsala vosobně?
Helena: Suchar, věčně nespokojený brblající jedinec dychtící po poznávání...
  
Fotografie Heleny M zde
Žádné komentáře:

Okomentovat

Pište, co hrdlo ráčí!