Herci (Lenka Ch, ... )


Lenka Chadimová - ...princezna Fiona..

role: Martinka (Levá ruka), sekretářka (Mlejnek), slečna Agáta (Marmeláda), Barbora Škodová (Marmeláda), Alice z knihkupectví (Kámen II), Yvonella (Deus ex offo)
Marmeláda

Lenko, co ty jako děláš v životě?
Lenka: Už pěkně dlouho nedělám vůbec nic. Nic pořádnýho. I když, co to vlastně je, to něco pořádného? Dělat něco pořádně, anebo dělat něco, co je považováno za pořádnou věc? Tak to mě teď zaujalo. Musím si udělat jasno. Musím si v tom udělat pořádek. Protože sice možná nedělám věci pořádné, ale pořádně teda určitě jo. Třeba několikrát do týdne jezdím na zkoušky do divadla. Každý den vedu děcko do školky. Několikrát denně brouzdám po internetu. Upekla jsem na Vánoce půlměsíce. Kupuju si stále nové a nové prádlo. Platim složenky, tfuj. Koukám v posteli na filmy. Je toho vlastně strašná fůra. Ale aspoň tvrdím, že nic.


Lenko, a co ty jako děláš ráda v životě? 
Lenka: Ráda dělám pořádně to, co dělám ráda. Ráda si dělám nepořádek. Chaos a džungli. Nejraději ve své hlavě. Vlastně i v cizích hlavách. Takový hutný kompost, ze kterého by eventuelně, za příznivých podmínek, mohlo jednou i něco pořádného vzejít.

Lenko, a jak by ses jako popsala vosobně?
Lenka: Nevím, co říci o sobě. Tak například dlouho jsem si myslela, že jsem Sněhurka, ale pak mi došlo, že bych určitě trpaslíkům neuklízela chaloupku. Takže teď si už docela dlouhou dobu říkám, že jsem princezna Fiona. A taky jsem si hodně dlouho myslela, že se mi nemůže v životě nic špatnýho stát. A teď už vím, že Santa naděluje spravedlivě. 

Žádné komentáře:

Okomentovat

Pište, co hrdlo ráčí!