Herci (Michaela P, Honza P, Radek J, Pavel M)Michaela Přikrylová - ...si užívám...

role: Maruška (Buchty), Cecilka (Levá ruka), Karkulka (Karkulka), lesní zvířata (Karkulka), EE (48 lepáků), Luisa (Mlejnek), Kateřina (Marmeláda), hřbitovní dívka (Kámen II), dívka z pekárny (Kámen II), Jitka (Kámen II), Veronika (Opičí tlapa), Anděla (Zvěstování Bohunce), Yvonella (Deus ex offo), žena (Eéliška kolem), kostýmy (Asi ani zahrada, Deus ex offo)


Zvěstování Bohunce

Míšo, co ty jako děláš v životě?
Míša: Užívám si ho!

Míšo, a co ty jako děláš ráda v životě?
Míša: Tančím, hraju, trénuju, zlatničím, vařím svému muži, spím, flákám se, čtu, koukám na filmy, piju víno, dobré víno a gin.

Míšo, a jak by ses jako popsala, vosobně?
Míša: Vládnu rozkošným, ale spravedlivým despotismem.
Fotografie Michaely P zde
Jan Pokorný - ...prostě jako bumbrlíček

role: Daniel (Opičí tlapa), závodník (Výhled na řeku Labe), improvizátor, kuchařMalování Divadla Kámen

Honzo, co ty jako děláš v životě?

Honza: Tajm-menežment! Koučink! Lérnink end development! Prostě často stojím u flipu před lidma a bavím se s nima o tom, jak být lepší v tom, co dělají. Někdy u flipu nestojím, ale sedím. Občas si i lehnu, ale to jen výjimečně, když demonstruji, že komunikujeme neustále.

Honzo, a co ty jako děláš rád v životě?
Honza: Asi docela rád hraju divadlo (překvapivé, že). Rád si vyrazím na nějakou procházku do přírody, když už jsem si koupil ty boty na turistiku. Rád se taky někdy prostě jenom tak zastavím a přemýšlím... zrovna momentálně třeba přemýšlím nad tím, že bych napřesrok rozšířil obzory a zastavil se v Norsku. Přemýšlet a turistit. To bych jako v životě dělal rád.

Honzo, a jak by ses jako popsal, vosobně?
Honza: Prostě jako bumbrlíček a jediný činoherec v souboru

Fotografie Honzy P zde


Radek Jiříček - ...já klidně někoho popíšu

role: Kazimír (Opičí tlapa), kameník (Zvěstování Bohunce), muž (Eéliška kolem), muž (Paní), improvizátor (Ras al Chajma), František (Výhled na řeku Labe)


Výhled na řeku Labe
Radku, co ty jako děláš v životě? 
Radek: Jak jako v životě? To jako dělám spoustu věcí, že jo. Každou chvíli něco dělám, že jo, se klidně zeptej, někoho, třeba.


Radku, a co ty jako děláš rád v životě?
Radek: Rád jo? Tak rád třeba dělám divadlo, neříkám že dobře, ale rád jako jo, to jako určitě :) Pak třeba se taky rád dívám na filmy, některý nejsou špatný, že jo. Taky se třeba rád válím v posteli nebo na gauči, s knížkou  třeba nebo s pejskem. Taky rád třeba cestuju, to mě baví. A taky ještě, no, já teď, víš co, toho je spoustu, co jako rád dělám, to by se sem asi nevešlo ani.
  
Radku, a jak by ses jako popsal vosobně?
Radek: Vosobně popsal jo? Jako sám sebe? Tak vosobně bych se asi radši moc nepopisoval, to je takový divný, ne? Ale když bude někdo chtít, klidně ho popíšu, nějakou fanynku třeba :)

Fotografie Radka J zdePavel "Vlk" Mašek - ...jaký si to udělám...


role: Karel (Páky), vlk (Karkulka), soused (Mlejnek), magnát G (Marmeláda), konzultant (Žáby)
Karkulka

Pavle, co ty jako děláš v životě?
Pavel: V životě dělám vše, co mi dává smysl, i když ne vždy se ten smysl dostaví, respektive někdy je z toho pěknej nesmysl.

Pavle, a co ty jako děláš rád v životě?
Pavel: Rád to v životě dělám, protože jaký si to udělám, takový to mám!

Pavle, a jak by ses jako popsal vosobně?
Pavel: Osobně bych o sobě raději moc nepsal, sice už nejsem nepopsaný list, ale popsaný bych si připadal moc čitelný, a to si jako Vlk prostě nemohu dovolit!Žádné komentáře:

Okomentovat

Pište, co hrdlo ráčí!